PRZEDŁUŻANIE RZĘS

- ABSOLUTNA PERFEKCJA W STYLIZACJI RZĘS!

Zawsze chciałaś mieć piękne, długie i gęste rzęsy?
Nie możesz znaleźć maskary?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Perfect Silk Lashes – trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs – najnowszy trend upiększania i stylizacji oka.

Przepiękne, długie, gęste i podkręcone rzęsy to luksus na który już Cię stać!

Perfect Silk Lashes® jest znaną i uznaną marką na rynku Europejskim. Powstała ona w kraju kwitnącej wiśni przy współpracy specjalistów z dziedziny wiżażu, kosmetyki, medycyny estetycznej, dermatologii oraz wielu innych ekspertów.

Rozwiązanie Perfect Silk Lashes jest procedurą polegającą na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs jeden na jeden. Metoda ta polega na integrowaniu rzęsy „sztucznej” zbudowanej z proteiny jedwabiu z naszą własną rzęsą za pomocą specjalnego preparatu wiążącego. Zastosowana w rozwiązaniu Perfect Silk Lashes jedwabna proteina charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do naturalnego włosa, dlatego też jest zalecana do stosowania przy przedłużaniu i zagęszczaniu. Pozwala to na uzyskanie optymalnego i niespotykanego efektu, innego niż w przypadku syntetycznych produktów oferowanych przez większość producentów sztucznych rzęs.

Perfect Silk Lashes to nie tylko przedłużanie rzęs metodą jeden na jeden. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania trwałej ondulacji rzęs celem ich podkręcenia. W tym wypadku proponujemy zestawy bardziej rozbudowane poszerzone o kępki jedwabnych rzęs oraz zestaw do wykonania trwałej.

Rozwiązanie Perfect Silk Lashes dostępne jest tylko dla profesjonalistów z dziedziny wizażu i kosmetyki.

Spektakularny i długotrwały efekt, który zawsze zachwyca!

 

Przed

Po